hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Babiškombajnpodst. m.
…Boháč a ministr drží v rukou mocný nástroj na ovlivňování lidí - tisk, rádia, internet. Má obrovské možnosti, jak chování státu upravovat ku prospěchu svých firem. Propaganda v jeho médiích či pohlcování státních dotací jsou toho důkazem. I tu aféru vyšvindlovaných Čapích dotací, která by stála jiného ministra křeslo, dokáže mediální Babiškombajn tak šikovně přišlápnout, až mizí v mlhách, v nichž se Babiš sám jeví jako šikovný podnikatel, nikoliv jako podvodník. Dotace a média, hnací síla pro vznik zákona Babiš a majetek…Reflex
2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021