hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Zembabišpodst. m.
…vyřeší, je asi nadmíru okouzlilo. Vzpomínají si ještě, kdo nás do NATO přivedl? Byla to Zemanova vláda (1999). A co Zemanova slova o podpoře vojenské intervence Západu do Iráku, která byla postavena na lživých informacích? Inženýr Kozák má volbu Kalouskův blok nebo Babiš a Zeman. Jednoznačně u něj vyhrává volba: Zembabiš. Návrat prokorupčních pravicových vlád Kalouska a Nečase si nepřeje. Škoda, že pan Kozák nikde nesděluje, jak se Kalouskovo vládnutí negativně projevilo v jeho profesním či osobním životě. Nějaká jeho osobní zkušenost ap…blisty.cz
2019

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021