hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
být babišovatější než BabišVLJ
…Komárek nejenže píše, že to na Babiše "někdo ušil", ale přirovnává dokonce roli české policie před sněmovními volbami k roli ruských hackerů před prezidentskými volbami v USA. Ještě dál jde poslanec Bohuslav Chalupa, který na sociální síti rovnou vyhrožuje Babišovým oponentům, co že je čeká po volbách. "Na Vašem místě bych byl také k smrti vyděšený, také by mi takzvaně "lepilo", píše. ANO se neprojevuje jako demokratická strana, kde funguje přiměřená pluralita názorů, spíš jako vojensky organizovaná formace…Hospodářské noviny
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021