hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišpodst. m.
…bylo na mnoha místech republiky vidět, že jde o nejmasívnější komunální volební kampaň. Autora tohoto článku v tom utvrdilo poznání, že tzv. reklamní "berousci" (papundeklové desky přidělané dočasně na kandelábry) dorazili poprvé od roku 1990 i do jeho rodné (velmi poklidné) ulice. Masívnost kampaně byla ovlivněna nejenom pokusy malých místních "babišů", jako byl pražský miliardář Passer, získat s podnikatelskými subjekty roli ve městech a obcích, ale zejména existencí rekordního počtu kandidátek na mnoha místech země. Projevilo se to i v obtížném hledání názvů pro nové kandidátky. Kdo projel před volbami republiku, mohl nabýt dojmu, že slovem voleb se stal termín "patrioti…Reflex
2014
babišpodst. m.
Jak tedy zvýšit efektivnost výběru daní? | Větší svobodou a zodpovědností - to byla filozofie jednotného inkasního místa, které jsme navrhovali. To je babiši…Právo
2015

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021