hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišiánpodst. m.
…jak chtěl. Dnes je miliardářem, má věrouku miliardářskou. Myšlenkový zvrat je to jen zdánlivě, komunismus i velkokapitál kombinují centrální řízení a koncentraci moci v rukou jedince s ideou, že ten jedinec je nejlepší. Všichni ostatní kradou, jsou ničemové a gauneři. Proto Babišova sebechvála nezná mezí. Ani nestoudnost zdanit okradené. Levicoví babišiáni jsou z toho nadšeni. Nevím, jak to snáší Babišovo pravicové členstvo. Až se Babiš spojí s komunisty, aby třeba zdusil ČSSD, může to pro jeho pravičáky být překvapivé rozčarování. Babiš se také může chytit do pasti miliardářské daně, jež mu všechno sebere. K ní komunisté nemají daleko. Zdaní církve, pak…Reflex
2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021