hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišistickýpříd.
…nějaké velké světové velmoci nám tady nějakým způsobem ovlivňovaly naše politické záležitosti." - Tak pravil Andrej Babiš 28. dubna 2020 k dotěrným novinářům dožadujícím se premiérova komentáře ke kauze "ricin", která byla dalším viditelným symptomem vzrůstající agresivity Ruska vůči České republice. Toto banální zahraničněpolitické stanovisko ovšem pozoruhodně rozvinul vicepremiér a multifunkční babišistický ministr Karel Havlíček, a to rovnou v Otázkách Václava Moravce v neděli 3. května 2020: "Nikdo nesmí vyhrožovat a nikdo nesmí narušovat naši suverenitu. A kdokoliv to udělá, ať je to Rusko, ať je to Čína, ať je to Amerika, okamžitě musí dostat tvrdou odpověď." Aby toho nebylo málo, svůj…forum24.cz
2020

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021