hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišoidnípříd.
Ty blbečku, tohle vykládal sám ministr Blatný… navíc se ani při takhle nízkém počtu vakcín nedokážou shodnout se SÚKL a lítá jim někde nezvěstných 2000 vakcín… hele, ten váš babišoidní bordel fakt jako neokecáš…Twitter
2021
babišoidnípříd.
Firma pirátského politika dodává roušky i úřadům, kde vládnou spolustraníci. Skoro to vypadá, že uvnitř @PiratskaStrana se má čile k světu babišoidní embryo - a piráti se ho neumí zbavit. @PiratIvanBartos, @JakubMichalek19, to mu fakt neumíte dát kopačky…Twitter
2021

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021