hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišologpodst. m.
Z jakési setrvačnosti pravidelně sleduji hlavní babišoviny. Tichou cestou se ze mne stává babišolog. A chtěl bych se svěřit s nevšedním čtenářským dojmem z babišovin ze všech nejbabišovatějších, tj. z LN. Tento pátek a sobotu věnují znovu a na prvních stránkách pozornost "kauze LN", totiž případu Pelta. "Vyšetřovatelé" prý "díky telefonním odposlechům a nastraženým odposlouchávacím zařízením tvrdí", že pan Pelta a paní Kratochvílová "sestavovali…Internet
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021