hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišomániepodst. ž.
Fenomén poslední doby by se dal nazvat babišománie. Všichni sledují, hodnotí, kritizují, všude samý Babiš. Pochopitelně kritikům neleží na srdci nic jiného než spravedlnost. Akorát orgány spravedlnosti nekonají. Proč asi? Protože kritikům chybí důkazy, kterých by se orgány mohly chytit a Babiše zavřít. Nikdo nepodává trestní oznámení, protože akorát někde něco slyšel nebo si přečetl v novinách či…Internet
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021