hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišovsko-komunistickýpříd.
Navzdory všem pochybám a posměškům médií sociální demokracie skutečně o něco hraje a může ji to buď vystřelit nahoru, nebo zničit. ČSSD je jediná z neformálního uskupení čtyř stran, která může být garantem standardních postupů ve vládě. Pokud obsadí svá ministerstva lidmi s odvahou a vizí, může být protiváhou babišovsko-komunistické snaze rozparcelovat si stát a manipulovat s orgány činnými v trestním řízení. Pokud se k nim přidá, nedostane se příště do Poslanecké sněmovny…Reflex
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021