hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišpresspodst. m.
Kdyby se daly z virů dělat párky, chápal bych ohnivé nadšení autorů Babišpressu, s kterým napadají protiepidemická opatření, jako samozřejmost. Kdyby šlo o Babišovy uzeniny, museli by za Babišovy vlády Babišovi novináři psát ve prospěch dostupnosti materiálu na ty dobroty. Kdyby dělal z koronaviru pan premiér uzeniny, šla by iracionální léčitelská kampaň v MF Dnes i na Neviditelném psu pochopit. Proč se ale…forum24.cz
2020

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021