hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
babišsystémpodst. m.
Andrej Babiš v Agrofertu léta úspěšně praktikoval systém řízení, jenž by se dal označit slovy intuitivní management. Řídil tak trochu všechno a nic, ale hlavně měl geniální instinkt pro získávání nových akvizic. Babišsystém držel pohromadě jen díky tomu, že jeho tvůrce byl současně jediným majitelem Agrofertu, takže nesystémové těkání a intuitivní personální rošády a nákupy nevyvolávaly protesty. Stejný systém v prostředí ministerstva financí naopak vyvolal rozbití úřadu na několik miniúřadů a boj jednoho náměstka proti druhému, v čemž obzvlášť vynikají jeho zástupci Wagenknecht…Reflex
2015

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021