hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
koronababišpodst. m.
…na zlepšení situace. Co kdyby Senát využil svých prostředků a např. zjistil více o testu na vzorku 320 nakažených ve Wuchanu, které léčili lékem na běžnou chřipku - ravipiravir a s velmi dobrými výsledky. Po senátní žalobě na Zemana a dalších podivných aktivitách jsou výroky a chování opozičních senátorů dle šablony "koronababiš" už skoro směšné a tím sami vzbuzují u některých občanů (a není jich málo) otázku: "Potřebujeme senát?" No, jako trafika dobrý…parlamentnilisty.cz
2020

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021