hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
nebabišovskypřísl.
…je nezbytné ochránit zaměstnance před svévolným špehováním a jasně definovat, jaké informace a jakým způsobem může zaměstnavatel získávat. … A nakonec: Až se zase dočteme, že nějaký pracovník krajského úřadu strávil hraním karet na počítači pět hodin ze své pracovní doby, ptejme se, proč takové pracovní místo vlastně existuje! Jen taková nebabišovsky nepopulistická otázka míří na opravdové úspory…reflex.cz
2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021