hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
pobabišovskýpříd.
Pavel Zeman neviděl jiné řešení než z lopaty včas uprchnout. Pokud by skákal, jak se ze Strakovy akademie či Hradu píská, diskvalifikoval by se pro svou příští kariéru v době pobabišovské, jež u tohoto ambiciózního právníka míří hodně vysoko. Ale kdyby neposlouchal premiéra, který může za pár měsíců sám být…Reflex
2021
pobabišovskýpříd.
…korupce." A teď to zkusme použít jako klíč ke kauze Hair Poky. Jak to, že nevíte, co je to za kauzu? Tak dobře, všechno najdete zde. Už jste pochopili, proč je kauza Hair Poky něco úplně jiného než korupce polistopadových politiků? Vážně ne? Protože středočeská hejtmanka není polistopadový politik! Je pobabišovský politik! Přesně do této škatulky tlačí Babiš svého kandidáta na pražského primátora Petra Stuchlíka. Polistopadoví politici odstupovali, takový Jan Kalvoda dokonce z funkce vicepremiéra, když se provalilo, že neříkali pravdu o dosaženém vzdělání. Babiš oznámil, že Stuchlík "má za sebou Harvard. Přesněji Harvard Business School". Co udělaly novinářské hyeny? Zjistily…novinky.cz
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021