hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
grégrovatěnípodst. s.
…aplikovanému výzkumu vrátit to, co mu vzal láskou k monopolům osleplý ministr Grégr. Vyspělý svět se shoduje, že k prosazení strukturálních změn, nutných k zefektivnění vzdělávacího systému, je třeba široké politické shody. Část české politiky, která je v tuto chvíli u moci, se v široké shodě rozhodla jít opačným směrem. Grégrovatění naší ekonomiky a špidlovatění naší sociální politiky, což jsou dvě strany jedné mince, se rozšířilo pole působnosti…Mladá fronta Dnes
2000

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021