Jak citovat
cls

Databáze excerpčního materiálu Neomat (2015) [online]. Verze 3.0. Praha: Oddělení současné lexikologie a lexikografie Ústavu pro jazyk český AV ČR. Cit. 2022-10-07. <http://neologismy.cz/>.

hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
haiderizující sepříd.
…týdne - Tomáše Julínka, Dagmar Lastovecké, Jiřího Lišky a Vladislava Maláta - předložit Senátu návrh zákona na zpřístupnění dokumentů vzniklých činností bývalé StB (včetně archiválií KSČ) spolu s vydáním, formou veřejné listiny, "zachovaných a rekonstruovaných (?!) registračních protokolů operativních svazků StB". Návrh naštěstí nemá v Parlamentu velkou naději. ODS je dnes konzervativní, byť haiderizující se strana, a iniciativa čtyř fundamentalistických senátorů může svým radikalismem část voličů odradit. To je ale problém ODS…Právo
2001

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   05 10 2022