hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
postkaddáfíovskýpříd.
Co teď Češi v Libyi? # … Zdejší vláda dlouho zastávala postoj, že se do dění ve vzdálené a odtažité Libyi nemáme plést. Následně Schwarzenberg ve chvíli, kdy masakrování civilistů neustávalo a USA s Francií zvažovaly letecké údery na Kaddáfího jednotky, řekl, že by se do Libye "měli vyslat nějací…Respekt
2011
postkaddáfíovskýpříd.
Šest měsíců poté, co libyjští rebelové pozdvihli zbraně proti vůdci země, se nyní zdá, že plukovníka Muammara al-Kaddáfího se podařilo svrhnout. Ač na bojišti vítězní, politických a ekonomických triumfů rebelové nedosahují. … Daň za válku dalece převyšuje náklady na opravu ropných zařízení a zajištění elektřiny. Města jako Misuráta byla v…Mladá fronta Dnes
2011

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021