hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kimirsenovskypřísl.
…text) byla podpora ze strany Babišova hnutí tím hlavním momentem, jímž se převážily misky vah v neprospěch Drahoše. Připomínalo to dohody dvou "capo di tutti capi". Jeden druhému vyhrožoval, že od něj bude chtít "101" hlas k sestavení vlády, když mu celé hnutí ANO nedá podporu. Když ji dostal, v kimirsenovsky laděném rozhovoru na TV Barrandov Zeman veřejně slíbil, že ten "101" podpis nutně nebude vyžadovat. Zástupce z hnutí ANO však na vítězném pódiu nenajdeme na rozdíl od majitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa. Tohle všechno jsou sice manželství z rozumu, ale zato funkční…Reflex
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021