hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
klausovitýpříd. 2
Nejdramatičtěji zareagoval předseda Miloš Zeman. "Já s tím nesouhlasím, rozumíte? Já to prostě nechápu," prohlásil jako nějaký ještě klausovitější Klaus a vydal se na vlastní pěst v Zemáku vysvětlovat lidem, že volili špatně.Magazín Dnes + TV
1998
klausovitýpříd. 2
Jaroslav Plesl//Novinář extremista # …Úderný, paranoidní, konspirativní, ale stále ještě lidský. Pokud se nepouští do delších textů, je mu rozumět. … Oblíbenou větu nemá. Zato přímo miluje slovo "ukradl". Někdy vyvolává dojem pravicového extremisty. Chce být klausovitější než Klaus.Redhot
2001

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   24 05 2022