hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
klausovitýpříd. 2
Nejdramatičtěji zareagoval předseda Miloš Zeman. "Já s tím nesouhlasím, rozumíte? Já to prostě nechápu," prohlásil jako nějaký ještě klausovitější Klaus a vydal se na vlastní pěst v Zemáku vysvětlovat lidem, že volili špatně.Magazín Dnes + TV
1998
klausovitýpříd. 2
Jaroslav Plesl//Novinář extremista # ...Úderný, paranoidní, konspirativní, ale stále ještě lidský. Pokud se nepouští do delších textů, je mu rozumět. ... Oblíbenou větu nemá. Zato přímo miluje slovo "ukradl". Někdy vyvolává dojem pravicového extremisty. Chce být klausovitější než Klaus.Redhot
2001

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   20 04 2021