hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Antinečaspodst. m.
Dosavadní průběh regionálních sněmů ODS naznačuje, že nespokojencům se nepodařilo najít kýženého "Antinečase". Ale bez ohledu na to, zda se strana bude sjíždět na svůj víkendový kongres ve stavu otevřeného rozkolu, nebo ne, přestává naše hlavní pravicová formace plnit elementární funkce politické strany. Na "makroúrovni", v Poslanecké sněmovně, se zasazuje o to, že v listopadu nejsou známy daně a rozpočet na příští rok…Lidové noviny
2012

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   02 12 2021