hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Nadparoubekpodst. m.
Sociální demokraté odstartovali mohutnou ofenzivu. Jejím cílem je katapultování šéfa strany, inženýra lidských duší Jiřího Paroubka, do čela žebříčku popularity českých politiků. Rubrice Periskop se podařilo získat několikastránkový dokument s pracovním názvem Operace nový Jiří, vypracovaný týmem kolem poradce Petra Dimuna. Je to jednoduchý, několikabodový scénář, který různým složkám socialistické…Týden
2007

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021