hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Paroubkolandpodst. m.
…aby ho ČSSD kandidovala do eurovoleb, a nechystá se vrátit do vlasti. Hodlá v Bruselu pracovat pro Unii. Lze se divit, že volí "kunderovský" úděl, život mimo domovinu? ČSSD ho vyštípala z postu předsedy; prý byl příliš slušný. Pak lze chápat, že se mu nechce zpět do oranžového, tvrdě pragmatického Paroubkolandu. V Bruselu si může snít o zaměstnanosti, rovnosti a sociální spravedlnosti. Doma by se ze snů rychle probral…Týden
2008

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021