hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
antiparoubkovskypřísl.
…vede přes velkou koalici ČSSD a ODS. Vzhledem k tomu, že oba tábory už dnes investovaly příliš mnoho do její kritiky, je na obzoru spíše menšinová vláda ČSSD s podporou KSČM. Pokusme se shrnout hlavní obavy antiparoubkovského světa z takového vývoje: Bude se svým oponentům mstít přes bezpečnostní složky? Potrestá antiparoubkovsky naladěné městské vrstvy zdvojnásobením daně z příjmů, jak to předběžně slibuje? Neskončí zahraniční politika "všech azimutů" v náručí Ruska? Bude trestat média účelovým přidělováním inzerce z polostátních podniků? Zruší lustrační zákon…Reflex
2009
antiparoubkovskypřísl.
Kandidátka ČSSD na pražský magistrát v roce 1998 byla personálně velmi slabá a některým antiparoubkovsky naladěným sociálním demokratům bylo jasné, že případná účast v pražské radě by mohla skončit blamáží. Po bojích se Zemanem se pražským šéfům ČSSD nakonec podařilo Jiřího Paroubka dostat na kandidátku…Reflex
2006

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021