hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
poparoubkovskýpříd.
Vladimír Špidla označil v pondělním Právu vládní politiku za "konzervativní revoluci". Týž den na pražské konferenci politologů si Michal Klíma zaprognózoval, že naše politika - kvůli sociálnímu selhání tradičních politických stran, tedy ODS a ČSSD - směřuje k "haiderizaci", k extrémnímu pravicovému populismu. Těžko vyvracet, co vidíme. S konzervativcem Petrem…Právo
2010
poparoubkovskýpříd.
Ten problém, o kterém hovoříme, je jen polovinou toho problému, toho ohrožení. Totiž hovoří se o tom, že by se komunisté dostali k vládním úřadům. Ten je daleko větší problém působení komunistů už se odehrává. Odehrává se delší dobu. V té politické aritmetice je potřeba udělat padesát jedna procentní většinu…vyslČR
2005

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021