hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
topolánkovo-paroubkovskýpříd.
…v těch příštích zažijeme všechno, co jsme bez dechu sledovali v posledních třech letech - ale takhle pohromadě to asi nebude. Šestá sněmovna v historii samostatného Česka není první, která končí předčasně, totéž zvládli i její předchůdci z turnusu 1996-1998. A před čtyřmi lety se o totéž pokusili poslanci z topolánkovo-paroubkovské éry, kterým to ovšem zakázal Ústavní soud. Jenže ti si - slovy zákona - "zkracovali volební období". Hrdinové let 2010-2013 se podle nového článku ústavy museli dát "rozpustit". Aspoň méně ponižující název pro to mohli najít…Hospodářské noviny
2013

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021