hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
zparoubkizovatslov. dok.
…posílá do opozice, ale výhrady mají i k jednání sociálních demokratů v regionech. Ti se totiž po komunálních volbách ve městech a vesnicích raději domlouvají s ODS, než aby se spojili s KSČM. "Oni pořád říkají "s námi", ale plánují "bez nás". Jsou to podstatné problémy a my si nechceme zparoubkizovat celou levici. Jestli nás chtějí, tak prostě jako parťáka," vysvětlil výhrady komunistů jejich místopředseda Jiří Dolejš a dodal: "Upřímně řečeno, současná Paroubkova politika prokazatelně nepomohla levici." Na včerejším večerním jednání s ČSSD šéf komunistů Vojtěch Filip vmetl Jiřímu Paroubkovi výše zmíněné výhrady…Mladá fronta Dnes
2006

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021