hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
proschwarzenbergovskýpříd.
Stručně řečeno, kandidátu Zemanovi stačí, když zůstane Fischer neutrální. To kandidát Schwarzenberg by potřeboval aktivní vyjádření, aby znemožnil plynulý přesun Fischerových voličů do tábora Miloše Zemana. I když to nikdo nečekal, zůstává Jan Fischer rozhodujícím momentem prezidentské volby. Bylo to čtrnáct dní, které mediálně otřásly českou politikou, takže si to…Reflex
2013
proschwarzenbergovskýpříd.
ODS přichází o řadu členů - je to dobře, nebo špatně? | To nechci hodnotit. Tam, kde odcházejí lidé, kteří byli součástí účelových náborů, je to dobře, když odchází poctiví a slušní lidé, kteří už nechtějí pokračovat v politice, tak mě to mrzí. Na druhou stranu je to věc proschwarzenbergovským tiskem uměle démonizovaná. Každý rok mezi březnem a dubnem nastal deseti až dvacetiprocentní pokles členské základny…Hospodářské noviny
2013

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021