hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
exsládkovecpodst. m.
Zpěvák, hasič, exsládkovec # Dryml vytýkal krajské organizaci SPOZ nedemokraticky a autoritativně sestavenou kandidátku do říjnových voleb vedenou zpěvákem Danielem Hůlkou, Miroslavem Štěpánem, který je bývalým generálním ředitelem hasičů a současným náměstkem ministra vnitra Martina Peciny (ten je lídrem SPOZ v Moravskoslezském kraji), a Petrem Vrzáněm, zprvu kandidátem Sládkových republikánů, poté sociálním demokratem a…Právo
2013

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021