hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
nesládkovskýpříd.
Před čtyřmi lety vyhrál tuto nevyhlášenou soutěž na stránkách Respektu Náchod - jako nejvíce "proreformní, nekomunistický a nesládkovský". Letos by zvítězila Praha (s okolím), pokud si však odmyslíme určitou výjimečnost metropole, pro stoupence pravice si vavříny vítěze uchová Náchod - jako relativně "nejvíce pravicový, nejméně sociálnědemokratický a nejméně extremistický". Se svou troškou do mlýna však mohou přijít i sociální demokraté: pro ně je vítězem Přerov - jako relativně "nejvíce sociálnědemokratický…Respekt
1996

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 12 2021