hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
Čtvrtzemanpodst. m.
…protizemanovský kandidát nesmí být mechanický Antizeman ve smyslu celkové negace současné hlavy státu. Na to je bývalý premiér a dnešní prezident Miloš Zeman až příliš spojen s některými hodnotami české společnosti. Potenciální prezidentský vyzývatel musí naopak integrovat část jeho témat a voličstva a přidat k nim další. Bude to takový Čtvrtzeman - a teprve ve zbytku témat si může dovolit být skutečným Antizemanem…Reflex
2015

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021