hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
předzemanovskýpříd.
V opoziční ČSSD…, měl Wagner stoupence i nepřátele dávno před Zemanem. Jeho boj s Jiřím Horákem skončil Wagnerovým odvoláním z postu ústředního tajemníka předzemanovské ČSSD. Se Zemanem se dohodl právě jako s protihorákovským beranidlem, a měl výborný politický čich.Právo
1997
předzemanovskýpříd.
Buď se ČSSD domnívá, že i v příštích volbách opět zvítězí, anebo předpokládá, že příští vláda - byť třeba formálně nesocialistická - bude opět provádět socialistickou politiku. Možná přitom ale současný kabinet vychází z výsledků činnosti "předzemanovskýc…Metro
1999

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021