hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
protizemanovecpodst. m.
Předsedou nové menšinové vlády by mohl být třeba Stanislav Gross. Státní politika by vlivem posunu k ODS byla méně vstřícná k integraci do Evropské unie a v době referenda o vstupu by protiunijní nálady byly silnější. KSČM by se dobrala drobků spadlých ze společného stolu, ve Sněmovně, na radnicích i…Právo
2002
protizemanovecpodst. m.
Twitterový Jie se označuje za "glosátora českého politického bizáru" a nejčastěji se strefuje do prezidenta, premiéra a Tomia Okamury. A právě pan Jie vyzval uživatele Twitteru, aby sociální sítě mluvčího Hradu Ovčáčka proměnili na lifestylový blog. Pravidla jsou prostá: debata pod Ovčáčkovými příspěvky musí původní téma zcela ignorovat a nikdy…Reflex
2019

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021