hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
prozemanovecpodst. m.
Za čtrnáct dnů má sociální demokracie sjezd. Je plánován jen jako půldenní, i když je předem jasné, že mu to nebude stačit. Prezident je totiž zvolen a o to víc je hluboký příkop mezi částí strany, která volila poraženého, a tou, která dopřála bývalému předsedovi "standing ovation" podruhé. … Dovedu…Mladá fronta Dnes
2018
prozemanovecpodst. m.
Pro mnoho lidí jste tím, kdo přivedl na pódium na pražském Albertově 17. listopadu 2014 prezidenta Miloše Zemana, a proto proti vám létala vejce. Jak to vnímáte s odstupem času? | Proti mně vajíčka nelétala. Je ale dobré podívat se, jak to skutečně bylo. Na akci na Albertově se zformovala…Mladá fronta Dnes
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021