hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
prozemanovecpodst. m.
Za čtrnáct dnů má sociální demokracie sjezd. Je plánován jen jako půldenní, i když je předem jasné, že mu to nebude stačit. Prezident je totiž zvolen a o to víc je hluboký příkop mezi částí strany, která volila poraženého, a tou, která dopřála bývalému předsedovi "standing ovation" podruhé. ... Dovedu…Mladá fronta Dnes
2018
prozemanovecpodst. m.
Pro mnoho lidí jste tím, kdo přivedl na pódium na pražském Albertově 17. listopadu 2014 prezidenta Miloše Zemana, a proto proti vám létala vejce. Jak to vnímáte s odstupem času? | Proti mně vajíčka nelétala. Je ale dobré podívat se, jak to skutečně bylo. Na akci na Albertově se zformovala…Mladá fronta Dnes
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   16 04 2021