hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
zemančíkpodst. m.
Kolegové z Deníku, kde si zemančíci zadali manipulativní inzerát, je pěkně vytrolili. Inzerát je obklopen redakčními komentáři, jak je Zemanova kampaň nefér.Reflex
2018
zemančíkpodst. m.
Je téměř vyloučeno, abyste protidrahošovskou kampaň po prvním kole prezidentských voleb nezaznamenali. Asi každý uživatel Internetu narazil buď na webu, na nějakém proruském serveru, anebo na Facebooku na intenzivní dezinformační tažení proti prezidentskému kandidátovi Jiřímu Drahošovi. Obvinění, která na něj zemančíci s podporou proruských serverů vytáhli, jsou mnohočetná a odpuzující.…info.cz
2018

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021