hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
zemanohujerpodst. m.
Neprobádané jsou zatím vztahy s Frantou Ringo Čechem, naším úspěšným textařem… | …vyznamenaným prezidentem Zemanem. | Kocáb: Čech je zemanohujer. Chodí za Milošem na cigárko, obdarovává ho svými obrázky. Jeho současné postoje jsou pro mě těžko skousnutelné, ale stejně jsem včera volal Michalu Pavlíčkovi, jestli bychom Ringovi nenabídli nějaké texty na novou desku Výběru. Abychom ukázali, že nás politika nebude rozdělovat. Nevím, je to těžké. Jsme jenom lidé a jsme…Týden
2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021