hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
zemanovsko-šloufovskýpříd.
…Foldynu, Miladu Emmerovou a Jaroslava Palase. Kladně se však vyjádřil i o dosavadních Paroubkových spojencích Davidu Rathovi a šéfovi poslanců Michalu Haškovi. Ti na vznik nového sdružení na podporu Zemana nereagovali tak ostře jako předseda socialistů. "Z mého pohledu je to bagatelní záležitost," snažil se včera Paroubek budit dojem, že zemanovsko-šloufovské sdružení nemůže nijak zkřížit jeho plány vyhrát na podzim krajské a senátní volby i obhájit v přímé volbě funkci předsedy sociální demokracie…Mladá fronta Dnes
2008

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 12 2021