hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberagentpodst. m.
Vymýšlení počítačových her má něco společného s kulinářským uměním. Ideálem je z běžných surovin vytvořit nápaditým spojením a okořeněním lahůdku. Role speciálního kyberagenta v Deus Ex je důkazem, že to jde…Rolling Stone
2000
kyberagentpodst. m.
…který s tajným agentem komunikoval rok. Prozradil naivně některé citlivé věci a dokonce i jednoho spolupracovníka, který FBI později dopomohl Dreada identifikovat (mimochodem, Dread chtěl tohoto spolupracovníka později nechat zabít kvůli obavám z prozrazení - vraždu ale objednal právě u tajného agenta FBI...). Na Silk Road navíc pracovala i elitní skupina kyberagentů, bývalých hackerů, kterým se po nekonečných pokusech podařilo zjistit IP adresu Silk Roadu a zablokovat ji (rok 2013). Velká ilegální party skončila. Trvala dva roky…Týden
2015

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020