hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberagresepodst. ž.
NATO se sice letos rozhodlo centrálně chránit vlastní počítačové sítě a zřídit k tomu i rychlé technické týmy, ministři obrany se ale ani včera v Bruselu nedohodli stran pomoci proti kyberagresi vůči některému ze svých členských států. "NATO řeší, zda má ze svého rozpočtu pomoci členské zemi napadené kyberútokem," řekl…Právo
2013
kyberagresepodst. ž.
Unie chce za kyberagresi trestat země, odkud útok přišel # Pokud se budou opakovat krádeže e-mailů vládních orgánů či útoky na volební štáby (jako u prezidentských voleb ve Francii) cizí mocností, uvalí na ni Evropská unie sankce. Minulý týden se na tom shodli ministři zahraničí zemí EU. Prokázat útok je…Hospodářské noviny
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020