hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberanalytičkapodst. ž.
…jasné jak facka. A to tak naprosto, že se zařadila do čela nejznámějších propagátorů toho pohledu: děti a teenageři by měli trávit co nejvíce času on-line, protože tak rozvíjejí svoje schopnosti komunikovat a k tomu ještě mají možnost na síti "prozkoumávat svoji identitu". Názor to byl respektovaný, protože liberální "kyberanalytička" má na poličce titul z psychologie a sociologie z prestižního Harvardu, a tu poličku má v kanceláři profesorky na neméně prestižní MIT (Massachusetts Institute of Technology…respekt.cz
2012

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020