hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberanalytickýpříd.
…podporoval. ... Thiel by ovšem mohl ze svého spojenectví s novým šéfem Bílého domu těžit i jinak. Jeho často kontroverzní postoje, které se možná dají v něčem přirovnat k divokým prohlášením Donalda Trumpa, ho totiž sem tam dostanou i do potíží. Jeho firma Palantir Technologies, která je jedním z významných dodavatelů kyberanalytickýc…Lidové noviny
2016
kyberanalytickýpříd.
Být hackerem v Íránu není vůbec špatné. Někde chlapci sní o tom, že budou jako hasiči zachraňovat životy, mladí nadšenci do počítačů v Teheránu si plánují, jak se jejich jméno zapíše zlatým písmem do hackerských dějin. ... V roce 2012 napadli íránští hackeři síť největší ropné společnosti na světě, saúdskoarabské…zpravy.tiscali.cz
2016

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020