hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberingpodst. m.
Erotika přes internet má mnoho podob. Používá se pro ni výraz kybersex nebo kybering. Jen tak si prohlížet lechtivé obrázky či videa už baví málokoho. Lákavější je přihlásit se do některé ze seznamek či diskusí a najít v nich příslušné oddělení, ve kterém se kontaktují lidé, jimž jde o flirtování či povídání si o svých představách o sexu. Vyšší formou internetového harašení je propojení…Magazín Dnes + TV
2012

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   03 08 2020