hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberinstitutpodst. m.
…Přesně tak to minulý týden vypadalo, než se kvůli stejným papírkům zase všechno změnilo. ... Složitý příběh s dluhopisy by neměl ani zdaleka tak zničující sílu, nebýt pěti slov pronesených minulé úterý na Českém vysokém učení technickém. Premiérovi je řekl prezident Miloš Zeman na společné ceremoniální akci u příležitosti otevření nového kyberinstitutu. Zeman se Sobotkou běžně nemluví, Sobotka proto tuto akci vyhodnotil jako dobrou příležitost ověřit si, co může od svého někdejšího politického učitele nyní čekat…Respekt
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020