hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberkavárnapodst. ž.
Velké rodinné nákupy na týden, dva či na měsíc se v poslední době částečně přesouvají ze sobot do pozdních večerních hodin. V každém případě ať v sobotu, či večer nabízejí velká obchodní centra výhody, které usnadňují a zpříjemňují povinnost zajistit rodině výživu, základní potřeby a další zboží. Děti pohlídá zvláštní…100+1 zahraniční zajímavost
1997
kyberkavárnapodst. ž.
Požár v Pekingu záminkou pro konec "kyberkafé" v dalších městech # PEKING 18. června (ČTK) - Úřady v Šanghaji a dalších čínských oblastech následovaly vzor Pekingu a pod záminkou požáru, při němž minulý týden v nepovolené internetové kavárně uhořelo 24 lidí, nařídily uzavřít všechny kyberkavárny. Oznámila to agentura AP. Peking…ceskenoviny.cz
2002

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   13 08 2020