hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberkonfliktpodst. m.
Čeká nás kyberkonflikt s Irákem? # Centrum pro ochranu národní infrastruktury (NIPC, National Infrastructure Protection Center) pracující pro vládu USA se snaží odradit tzv. hackery-patrioty od útoků proti počítačovým sítím. Rostoucí napětí mezi USA a Irákem se totiž projevuje také na internetu…Mladá fronta Dnes
2003
kyberkonfliktpodst. m.
Nyní je těžké předvídat průběh kyberválky, vypukne-li skutečná válka v Iráku. Rozhodně však je jisté, že kyberkonflikt se zdaleka neodehraje pouze na omezeném území…Mladá fronta Dnes
2003

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020