hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberlupičpodst. m.
…bankovky představují 86 procent všeho oběživa. Taky zapomněla, že skoro celá venkovská ekonomika jede na hotovostních platbách u 80 % zaměstnanců a poloviny transakcí. Tam hned tak každého nezdemonetizujete. A bez peněz nic nekoupíte. Tak se nejrychleji rostoucí ekonomika po pár týdnech téměř zastavila. Zato se ztříapůlnásobilo hákování kont, jak se kyberlupiči zahákli do 26 bankovních korporací a rabovali ostošest…Reflex
2017

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   08 06 2021