hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kybermostpodst. m.
…jehož hlavě se urodil nápad na trojici veleúspěšných televizních seriálů Kriminálka Las Vegas, Kriminálka New York a Kriminálka Miami (na jejichž produkování vydělal neskutečné prachy), totiž přišel na zajímavou věc. Co takhle umístit za dvacítku kapitol hesla, po jejichž zadání na www.level26.com se čtenář bude moci po jakémsi kybermostu projít ještě hlouběji do příběhu - tedy podívat se na video, v němž postavy ukáží něco, co se do písmenek nevešlo? Navíc to sousloví "První digiromán - multimediální zážitek nového typu" bude zatraceně dobře prodávat! No, neprodávalo, ale to ponechme stranou a vraťme se ke knize…Reflex
2010

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   10 08 2020