hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kybernomádpodst. m.
Jeff Taylor (29) je jedním z těch, díky nimž časopis Newsweek zavádí pojem "kybernomádi". Na své internetové stránce monster.com, která nabízí celkem 460 000 pracovních příležitostí, má sekci, v níž se ptá: "Kde chcete pracovat? V Americe, Evropě, Asii, Austrálii, nebo Africe?" Nabídka je určena lidem, kteří dokáží držet krok se zběsilým vývojem ve světě výpočetní techniky a internetu a jsou po celém…Pátek Lidových novin
2001
kybernomádpodst. m.
Jeff Taylor (29) je jedním z těch, díky nimž časopis Newsweek zavádí pojem "kybernomádi". Na své internetové stránce monster.com, která nabízí celkem 460 000 pracovních příležitostí, má sekci, v níž ptá: "Kde chcete pracovat? V Americe, Evropě, Asii, Austrálii, nebo Africe?" Nabídka je určena lidem, kteří dokáží držet krok se zběsilým vývojem ve světě výpočetní techniky a internetu a jsou po celém světě…Pátek Lidových novin
2001

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   21 07 2021