hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberpodvodpodst. m.
…Milionové impérium je ve vás!" hlásá David Kirš, autor receptu, jak zbohatnout díky internetu. Slibuje, že když jej budete následovat, do roka máte na účtu milion korun. Zní to lákavě. Až příliš. Jenže co když jde o kyberpodvod? Dobrý den, zdravím vás ze svého studia tady v Brně, kde jsem během posledních měsíců chystal trénink, který dnes s nadšením spouštím. Je tu vše připraveno, abychom spolu za dvanáct měsíců vybudovali i vaše milionové impérium," vypráví na propagačním videu s moravským přízvukem David Kirš. Představuje se jako člověk, jemuž…Pátek Lidových novin
2013

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 08 2020