hlpJak citovat

 Souhlasím s podmínkami užití databáze EDA      Rozlišovat malá a velká písmena      Zobrazit heslář
kyberpodvodníkpodst. m.
Wi-phishing//Kyberpodvodníci vytvářejí bezdrátové sítě a doufají, že je spotřebitelé budou používat k připojení na internet. Monitorují používání sítí a kradou hesla a další údaje totožnosti, když se lidé přihlašují.Euro
2005
kyberpodvodníkpodst. m.
Kyberzlodějna # A když občan zjihne ve světle žároviček, stane se ideální kořistí pro obchodníky. S těmi oficiálními může alespoň vést jakžtakž vyrovnaný boj, s kyberpodvodníky se soupeří hůře. Předvánoční čas je ideální dobou pro počítačové piráty, kteří do e-mailových schránek, na sociální sítě a do chatovacích aplikací denně ukládají lživé nabídky. V uplynulých týdnech třeba nejeden Čech dostal nabídku údajných zaměstnanců společnosti Adidas slibujících tisíce bot a značkových triček. Zadarmo, jak jinak. Účastníkem falešné…Týden
2019

© Ústav pro jazyk český AV ČR, v. v. i., realizace: FoxCom, s. r. o.

Správa neologických excerpčních sbírek Neomat, funkčnost a supervize databáze EDA: Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro veřejnost: Albena Rangelova, CSc., PhDr. Zdeňka Tichá, Ivona Tintěrová; koncepční řešení modulu pro odbornou veřejnost Ivona Tintěrová.
Analýza a architektura softwarového systému: Ing. Tomáš Liška, Ph.D.; vývoj softwaru: Ing. Lukáš Janda a Ing. Martin Marek; grafické zpracování: Bety Širůčková.
Program EDA a modul pro veřejnost byly zprovozněny v rámci výzkumného záměru AV0Z90610521 Vytvoření databáze lexikální zásoby českého jazyka počátku 21. století  (2005–2011).

Poslední aktualizace obsahu webu:   07 08 2020